Kargo ve İade İşlemleri

Kargo Prosedürü

“Hızlı Teslimat” seçeneği, ürünlerin yanında özel bir logo ile belirtilir. İstanbul içinde belirli ilçelerde geçerli olup, en geç 14:00’a kadar verilen siparişler için uygulanabilir.

Kargo sürecini “Hesabım” alanında yer alan “Siparişleriniz” bölümünden takip edebilirsiniz. “Sipariş Durumu”nda yer alan açıklamaya tıkladığınızda kargonuzun nerede olduğunu rahatlıkla takip edebilirsiniz.

tulayceyiz online mağazada yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti TULAYCEYİZ Mağazacılık  tarafından ödenmektedir.

İade Şartları

Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde tulayceyiz.com adresine durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ARAS Kargo ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. ARAS Kargo şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.

İade gönderilerinizde iade kargo kodu olarak mutlaka  numarasını giriniz. Bu sayede kargonuz hızlıca ve sorunsuz olarak elimize ulaşacaktır.

İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 05300957206 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İade ve Değişim Adresi:S.Nazif mah.eski japon pasajı giriş kat no:11 sur/DİYARBAKIR Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra:

İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece tulayceyiz müdahale edememektedir.

Online mağazamızdan aldığınız ürünleri faturası veya değişim kartı ile dilerseniz sitemizde yer alan mağazalardan herhangi biri ile iletişime geçerek değişim yapabilirsiniz.

İade ve değişim işlemleri için bu faturanın arka yüzünde bulunan "İADE BÖLÜMÜ" kısmını eksiksiz doldurulup imza atmanız ve aslını tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.